مدل موی کوتاه زنانه 2022

مدل موی کوتاه زنانهمدل موی کوتاه زنانه 2022 که با بیش از 20 مدل در این مقاله از هیس قرار هست بهش بپردازیم. >مدل‌های موی کوتاه که شما یا آنها را دوست دارید یا از آنها متنفر هستید یا از آنها می‌ترسید. هرگز نترس،این راهنما به شما کمک می‌کند تا بفهمید کدام سبک‌های کوتاه ارزش برش را دارند. اگر به دنبال تغییر ظاهر خود در سال 2022 هستید و چیزی را انتخاب می‌کنید که کمی سخت‌تر باشد، چرا هیچ یک از این سبک‌های باحال رو نباید در نظر بگیرید؟ ایجاد یک تغییر قابل توجه در موهایتان می‌تواند سرگرم‌کننده و نیرومند باشد پس بیا در تا با هم دیگه در گروه مو کوتاه ها قدم بزنیم ببینیم چه خبره.


جهت بازدید از از انواع لوازم آرایشی فروشگاه اینترنتی هیس کلیک کنید.


چگونه موهای کوتاه را حالت دهیم؟

یه نکته اینکه چون موهای شما کوتاه است به این معنی نیست که نمی‌توانید با آن سرگرم شوید. راه‌های زیادی برای افزایش علاقه به موهای کوتاه‌تر وجود دارد. به عنوان مثال مدل باب رو در نظر بگیرید. اگرچه کاملاً کوتاه نیست، اما مدل باب یک سبک کوتاه متوسط ​​است که گزینه‌های بی‌پایانی دارد. اگر مدل باب لایه لایه دارید، می‌توانید با اتو های فر چند فر اضافه کنید و موج‌ های شل را ایجاد کنید . لایه‌ها فر این مزیت را دارند که به فرم صورت شما قد و حجم می‌دهند، که مخصوصاً برای افرادی که گونه‌های برجسته دارند، جذاب تر است.

اگر ترجیح می‌دهید استایل کوتاه و براقی داشته باشید، می‌توانید از ژل استفاده کنید و موهای خود را با برس صاف کنید. آن را با یک سرم براق تماما بپوشانید و تا یک استایل کوتاه و براق که جذاب و شیک خواهید شد. موهای کوتاه مدل های بی‌انتها و تقریباً برای هر فرم صورت و نوع مویی قابل استفاده هستند. واقعا چرا چند ساعت از برنامه صبحگاهی خودمون رو باید برای اصلاح و آرایش مو ها بزاریم که از زندگی کارمون هم عقب بیوفتیم؟ در حالی که موهای کوتاه می‌تواند بدونه هیچگونه تغییر در مرتبسازی و اصلاحشون، با کمی فکر و مشورت حرفه‌ای با آرایشگر خود، مطمئناً مدل موی کوتاهی را پیدا خواهید کرد که دوست دارید.

بهترین ایده های مدل دادن برای موهای صاف و کوتاه:

موهای کوتاه صاف را می‌توان سیخ سیخی ، صاف یا ژولید کرد تا شکل‌ها و ظاهرهای مختلفی داشته باشد. مدل پیکسی کلاسیک نمونه کاملی از مدل موی کوتاه و صاف است. با یک ژل یا موس حجم دهنده میتوانید به جدا شدن موها کمک کند تا در ریشه حرکت و بلند شونند. پیکسی را می‌توان لخت و با لایه‌های بلندتر براق پوشید که حسی زنانه به آن اضافه شود. از آنجایی که موهای صاف فاقد بافت و خمیدگی هستند، همیشه می‌توانید برای جذاب تر کردن موها به رنگ مو تکیه کنید. بهترین بخش این است که از آنجایی که موها کوتاه نگه داشته می‌شوند، اگر تصمیم به استفاده از سایه‌های پلاتینیوم یا اضافه کردن تکه‌های رنگ چند بعدی داشته باشید، هرگز با خطر آسیب بیش از حد مواجه نخواهید شد.

مدل باب بلوند تیره با ریشه های تیره:


اگر می خواهید کمی لبه به موهای کوتاه خود اضافه کنید، چرا این کار را با قسمت های نوک تیز یا ریشه های تیره انجام ندهید؟ هر دوی این مدل رنگ ها و ظاهرها می توانند به یک استایل موی کوتاه دیگر تبدیل شود . هنگامی که به جای تکنیک، به محصولات آرایشی و رنگ مو تکیه می کنید، ایجاد تمام ظاهرهای مختلف با موهای کوتاه آسان تر میشود.

باب بلوند ریشه دار مدل موی کوتاه زنانه:

اگر آماده هستید تا تابستان امسال رو کوتاه بیایید بیرون، ما گزینه‌هایی برای مدل موی زیبا و مدل‌هایی داریم که به دنبال آن هستید. با توجه به تقاضای بالای خانم ها و دختر خانم ها این روزها، قابل درک است که چرا زنان به دنبال یک مدل موی آسان برای موهای کوتاه هستند. فرقی نمی‌کند به مدل پیکسی، باب، مخروطی یا نوع دیگری از مدل ها فکر می‌کنید، می‌توانید با چتری یا اضافه کردن فر به مدل موهاتون، جذابیت بیشتری بدید. راه‌های زیادی برای کوتاه کردن مو وجود دارد که شما هنوز اون ها رو انتخاب نکردید و سردرگم هستید.

رنگ پلاتین روی مدل باب:

اگر تار موهای شما نازک هستند ، مطمئناً گزینه های زیادی را برای بهترین مدل موی کوتاه برای موهای نازک موجود هستند. با این حال، شرط می‌بندم که شما میتوانید مدل های که در تصاویر زیر میبید رو یکیشو انتخاب کنید برای کوتاهی. برش های متعددی وجود دارد که می تواند موهای نازک شما را تنها با کشیدن یک قیچی به ظاهر جادویی حجم دهد. نه تنها بافتی که به مدل مویتان اضافه شده حجم بیشتری خواهید داشت، بلکه آن را به شکلی که فکر نمی‌کردید ممکن است تغییر دهد.

مدل موی پیکسی بلند لایه ای

پیکسی های لایه بلند می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. این مدل را تقریباً هر کسی، چه جوان و چه پیر می‌تواند استفاده کند. از آرایشگر خود بخواهید چند لایه نرم اضافه کند و موها را با اسپری مو به عقب برگرداند.اگر آماده هستید که قلم موی گرد را کنار بگذارید و ساعت‌ها برای مدل موی بلند خود را طراحی کنید، ممکن است متوجه شوید که یک مدل بلند و لایه‌دار پیکسی می‌تواند رهایی بخش و همچنان زنانه باشد. این سبک ها ممکن است به شما انگیزه دهند که به سالن بروید و نسخه کاملاً جدیدی از خود را در بیاورید! کدام مدل موی کوتاه را دوست دارید؟

موی کوتاه با چتری

اگر می‌خواهید موهای کوتاه و شیک و چتری داشته باشید، این مدل پیکسی زیبا و جاودانه گزینه‌ای عالی است. اضافه شدن چتری ها واقعا توجه را به چشم ها جلب می کند. این یک مدل سرگرم کننده است که عالی به نظر می رسد حتی اگر تصمیم دارید از گزینه چتری چشم پوشی کنید. راحتی در نگهداری، درک اینکه چرا یکی از بهترین ایده های مدل مو برای موهای کوتاه است را ساده تر میکند.

لونگ پیکسی به عقب برگشته

خوابوندن یک پیکسی به پشت راهی جذاب برای تنوع بخشیدن به روال استایل شما است. این مدل مو جدا از میتواند یک ظاهری بسیار فریبنده و جذاب به شما بدهد و به خوبی با هر لباسی، چه یک پیاده روی معمولی با یک دوست، یک شب بیرون رفتن یا قرار ملاقات، قرار می گیرد. بهترین چیز این است که این مدل مو امکان سفارشی سازی های مختلف را فراهم می کند، به این معنی که می توانید فردیت را اضافه کنید و شخصیت را به این سبک ساده نزدیک کنید.

نکته آرایش: قبل از شروع به حالت دادن، موهای خود را با یک نرم کننده صاف کننده طراحی شده برای حالت دادن به موها آماده کنید. در حالی که موهایتان مرطوب است، مقداری فوم بافت‌دهنده بمالید و سپس با سشوار به کار خود ادامه دهید و موهایتان را به پشت برس بزنید.

بلو پانکی پیکسی با آندرکات

آن دورانی که کوتاهی مو با محدودیت همراه بود، گذشته است. امروزه، تنوع گزینه‌ها برای موهای کوتاه بسیار زیاد است، و تنوع مدل‌های موی کوتاه آنقدر زیاد است که به هیچ وجه نمی‌توانید در انتخاب خود احساس محدودیت کنید! حالا اینجا یک ترکیب شگفت‌انگیز وجود دارد که زنان را دیوانه می‌کند – یک آندرکات پیکسی. این مدل مو، حالت یک پیکسی و آندرکات را در بر می گیرد. آیا این یک راه فوق العاده برای نشان دادن شخصیت درخشان شما نیست؟ کمی رنگ اضافه کنید و این ترکیب را بیشتر دوست خواهید داشت. علاوه بر این، امکان آزمایش های مختلف استایل را فراهم می کند.

نکته حالت دهنده: برای ظاهری سیخ، مقداری پوماد سبک وزن را به موهای خشک خود بزنید. سپس، میخ هایی را شکل دهید و موهای خود را کمی به هم بزنید تا بی دردسر به نظر برسند.

نکات آرایشی برای هرچه بهتر شدن مدل موی کوتاه زنانه:

در بالا مدل موی کوتاه زنانه را با هم دیدیم که خیلی روش ها برای هرچه بیشتر زیبا کردنشون هم معرفی کردیم مثل استفاده از رنگ مو ها اما یک سری ابزار ها هم هست در زمینه اکسسوری مو مانند: گیره مو، کش مو، کلیپس مو، تل مو که میتونن خیلی خیلی در زیبایی مو های شما ماثر باشند. برای خرید گیره مو میتونید از وب سایت های فروشگاهی که در این زمینه فعالیت میکنند استفاده کنید یکی از این فروشندگاه (فروشگاه هیس) که هم بصورت تک و هم در زمینه پخش عمده گیره مو ، فروش عمده گیره تق تقی فعالیت میکنند. یکی از خوبی های مدل مو های کوتاه اینه که هم به خواسته خودتون یعنی کوتاه بودن موها میرسید و هم هر زمانی که از موتاهی موهاتون خسته شدید میتونید از روش هایی مثل نصب پروتز مو با گیره استفاده کنید این روش اونقدر ساده هست که میتونید با یه سرچ ساده آموزش اکستنشن مو با گیره در گوگل خودتون برای به راحتی اکستنشن کنید و ظاهری مثل اشخاص مو بلد داشته باشید.

مدل دادن به مدل موی کوتاه زنانه با کش:

برای حالت دادن به مو های کوتاه به دلیل اینکه حجم زیادی ندارند نمیشه از کلیپس استفاده کرد اما این به معنای این نیست که دیگه هیچ راهی ندارید،نه شما میتونید برای مدل دادن به موهاتون حتی مو های کوتاه از کش مو استفاده کنید برای خرید کش مو میتونید بصورت فیزیکی از مغازه دار ها یا بصورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید فقط چیزی که مهم هست اینه که قیمت کش مو ها مناسب باشه و مدل کش هایی که استفاده میکنید هم مثلا کش موی سر پسرانه میتونه مناسب موهای کوتاه هم باشه.