6 تا از وسایل ضروری که باید پاییز امسال داشته باشی

هر فصلی که از راه میرسه شرایط خاص خودشو داره. در شروع هر فصل جدید باید یکسری وسایل رو همراه خودت همیشه داشته باشی و یکسری دیگه از وسال رو دیگه باید جمع کنی و بزاری کنار. مثلا تو فصل تابستون عینک آفتابی یکی از وسایلی اصلی که باید همراه خودت داشته باشی تا آفتاب شدیدش اذیتت نکنه، در پاییز و زمستان هم یکسری وسایل هستند که باید همراه خودت داشته باشی که زیر بارون یا سرمای زمستون اذیت نشی یا خدایی نکرده سرما نخوری جدا از اینکه این وسایل برای آپدیت تیپ و استایل شما مناسب هست و باید جزو ضروری های خودت قرارش بدی. بریم سراغ وسایلی که توی این فصل خیلی ضروری هستن که ما در این مقاله به 6 تا از واجب ترینشون اشاره میکنیم:

1: شال گردن

شاید پیش خودتون خیال کنید که توی فصل پاییز اصلا نیازی نباشه اما پیشنهاد ما به شما اینه که اگر میخواید توی این شرایط سخت در بیماری های ویروسی و سرما خوردگی نشید حتما از شالگردن استفاده کنید. توی این فصل اصلا نیاز نیست که از شال گردن های زخیم و کلفت استفاده کنید فقط کمی باقت متوسط داشته باشه که گردن و صورت شما رو گرم نگهداره کافیه. خوبیش اینه که برای استایل جذاب و خاص تر شما این مورد خیلی میتونه کمک کنه و دیگه خیالت راحته که درگیر بیماری های آنفولانزا و … هم نمیشی.

پاییز

2: کلاه بافتنی

کلاه و کلاه و دستکش زنانه و کلاه و دستکش بچگانه بیشتر به درد اواخر پاییز و زمستون میخوره اما بازم شما هر زمانی که احساس کنید هوا سرد شده و دارید اذیت میشید میتونید از کلاه بافتنی استفاده کنید. اگر خواستید برای خرید کلاه اقدام کنید حتما به این مورد دقت کنید که نه بافت خیلی نزک و نه خیلی کلفتی داشته باشه و سعی کنید رنگ هایی رو انتخاب کنید که بتونید با تیپ و استایل خودتون ست کنید. اگر جزو کسانی هستید که سیسون های شما به سرما حساس هست ختما هنگام خرید از مدل هایی استفاده کنید برای خرید که روی پیشانی و گوش های شما رو هم بپوشانه تا از باد هایی پاییزی در امان باشید.

زمستان

3: دستکش

یکی دیگه از وسایلی که باید حتما همراه خودتون داشته باشید در فصل پاییز دستکش و کلاه و دستکش مردانه هست، در فصل های سرما باعث میشه که دست های شما دچار خشکی و پوست پوست شدن بشه که دست میتونه از این فرایند جلوگیری + اینکه دست های شما رو گرم نگه میداره به دلیل گردش خون در اندام های دست زمانی که دستان شما و کف دست شما گرم باشد کل اندام های شما نیز گرم میشود، به همین دلیل شما میتونید از دستکش های بافتنی برای استفادهع کنید تا در مواقع مختلف از اون استفاده کنید.

4: چتر

هوای به اصطلاح دیوانه پاییز اصلا قابل پیش بینی نیست بعضی وقت ها بارونی،بعضی وقت ها آفتابی هست به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم حتما همیشه یک چتر همراه خودتون داشته باشید تا یهو هوای بارونی این فصل شما رو غافلگیر نکنه. در فصل پاییز هم بارون هم باد های شدیدی داریم پس هواستون باشه که هنگام خرید چتر مدلی رو انتخاب کنید که محکم و قوی باشه در مقابل باد های پاییزی خم یا خراب نشه. یه نکته دیگه اینکه سعی کنید با توجه به مد امروز از چتر های رنگ شاد و فانتزی استفاده کنید تا کمی چشمگیر تر به نظر برسید.

5: کرم مرطوب کننده

حالا که داریم درباره وسایل مورد نیاز پاییز صحبت می کنیم پیشنهاد می کنم که همیشه یک کرم مرطوب کننده همراه خودتون باشید چون در فصل پاییز و زمستون خشکی پوست به دلیل سرما زیاد به سراغ افراد میاد. در فصل پاییز چون هوا خیلی سرد و خشک هست پوست دچار خشکی و پوست پوست یا ترک میشه، به همین دلیل داشتن یک کرم مرطوب کننده یا ژل های آبرسان در کیف وسایل شخصی خودتون میتونه در مواقعی که احساس خوشکی بهتون دست داد استفاده بشه و از ترک های پوست جلوگیری کنید.

6: بالم لب

در آیتم بالا داشتیم درباره خشکب پوست و … صحبت میکریم پس الان میدونید که یه بالم لب میتونه خیلی برای شما توی این فصل ضروری باشه تا از خشکی پوست لب و ترک خوردن اون جلوگیری کنه. پوست لب از مابقی نواحی بدن نازک تر هست به همین دلیل سرما و خشکی این فصل میتونه تاثیر بیشتری روی لب ها داشته باشه پس بهتون پیشنهاد میکنم حتما داخل کیف خودتون یک بالم لب تیوپی یا استیکری های فانتزی داشته باشید.

نکات پایانی:

تمام توضیحات بالا رو دادیم تا بدونید که در فصل پاییز باید انتظار هر نوع آب و هوایی رو داشته باشید: بارونی، آفتابی، سرد و خشک و… پس همراه داشتن وسایل ضروری مثل چتر، دستکش، کلا و شالگردی باعث میشه که هیچ وقت غافلگیر نشده. موارد دیگه ای هم مثل کرم های مرطوب کنند و بالم لب ها در این فصل چون هوای خشکی و سردی در پیش داریم جزو ضروری های شما خواهند بود. امید وارم این مقاله بهتون کمک زیادی کرده باشه تا بتونید این 3 ماه رو به خوشی و بدونه سرما خوردگی و … بگذرونید تمامی موارد بالا رو که گفتیم محصولاتشو با بهترین کیفیت و قیمت های تضمین شده میتونید از فروشگاه هیس خریداری کنید