6 لوازم آرایشی که باید حتما توی کیفت داشته باشی
5 لوازم آرایشی که باید حتما توی کیفت داشته باشی

اگر آماده هستید که نحوه آرایش خودتون رو بهبود ببخشید، ما تمام لوازم آرایشی ها را برای کمک به شما در در این مقاله توضیح میدیم. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، ابزارهای خاصی وجود دارد که برای داشتن ظاهری عالی در هر زمان، از لوازم زیبایی برای شما هستند. از ترکیب برای زیر سازی پوست گرفته تا فر کردن مژه ها، اینها موارد ضروری هستند که هر شخص که به دنبال زیبایی هست باید به کیفت آرایش خود اضافه کند.


جهت بازدید از انواع لوازم آرایشی فروشگاه اینترنتی هیس کلیک کنید.


1: ست موچین ترکیبی در کیف لوازم آرایشی

شاید قبلاً می دانستید که موچین در هر کیت برای کنترل ابروهای نامنظم و کمک به مژه مصنوعی ضروری است، اما آیا می دانستید که در واقع انواع مختلفی از موچین وجود دارد که به شما کمک می کند تا روتین زیبایی را کمی بدون درد انجام دهید؟ ست موچین ترکیبی دارای یک جفت موچین مورب برای ابروها و نواحی بزرگ، موچین های صاف برای مژه ها و طراحی ناخن، موچین های مورب برای موچین چند منظوره و موچین های نوک تیز برای موهای زیر پوستی است.

لوازم آرایشی

نحوه استفاده:

 1. دوش آب گرم بگیرید یا از پارچه گرم برای باز کردن منافذ استفاده کنید.
 2. موچین را در جهت رشد مو بکشید تا از شکستگی جلوگیری شود.
 3. بعد از موچین مناسب برای بستن منافذ از آب سرد استفاده کنید.

2: فرچه یا برس ابرو و مژه

برس نهایت زیبایی چند کاره است که هر کیف به آن نیاز دارد. فرقی نمی‌کند تعمیر و نگهداری کم داشته باشید یا زیاد، یک برس کمکی است که برای آسان‌تر کردن کارهای روزمره خود به آن نیاز دارید. از آنها برای برس زدن ابروها و مژه ها قبل از آرایش، استفاده از موم یا ژل ابرو، زدن ریمل یا برس زدن آرایش در خط مو برای ترکیبی یکپارچه استفاده کنید.

blog64

نحوه استفاده:

 1. اسپول را روی موم یا صابون ابروی مورد علاقه خود بکشید و به دلخواه حالت دهید.
 2. از اسپول ها می توان برای استفاده از سایر محصولات مژه و ابرو نیز استفاده کرد.
 3. بعد از هر بار استفاده با آب گرم تمیز کنید.

3: پد کرم پودر

اگر از مخاطبان معمولی TikTok هستید، می‌دانید که پد کرم پودری سود زیادی داشته است. پاف پودر مخملی که برای ایجاد آرایش بدون درخشش و در عین حال به حداقل رساندن ظاهر منافذ و کمک به جلوگیری از چین و چروک زیر چشم طراحی شده است، در هر کیف آرایشی ضروری است.

نحوه استفاده:

مقدار دلخواه محصول را روی پد بریزید و به آرامی پف کرده و با پوست مخلوط کنید. در یک بسته بندی فشرده برای لمس کردن در حال حرکت.

4: اسفنج های آرایشی

یک اسفنج آرایشی یا پد قارچی خوب قلب تپنده همه آرایش های عالی است. یک اسفنج کلاسیک فعال شده با آب، یا همان که با آب فعال می شود، شما را در دنیای زیبایی به دوردست ها می رساند.

پد قارچی

نحوه استفاده:

 1. قابل استفاده مرطوب یا خشک.
 2. برای مرطوب شدن، اسفنج را زیر آب جاری نگه دارید تا منبسط شود.
 3. قبل از استفاده آب اضافی را فشار دهید.
 4. برای آرایش کردن از حرکات نوازش (به جای کشیدن) استفاده کنید.
 5. بهداشت بسیار مهم است، بنابراین فراموش نکنید که به طور منظم تمیز کنید و هر 1 تا 3 ماه یکبار تعویض کنید.

5: فر مژه

فر مژه ساده یکی از ابزارهای آرایشی است و هنوز هم جایگاه خود را به عنوان یکی از نمادین ترین محصولات در زیبایی حفظ کرده است. فر مژه به افزایش طول و حجم مژه‌ها کمک می‌کند تا ظاهری با چشم‌های گشاد ایجاد کند و سایش ریمل را افزایش دهد.

فرمژه استیل مدل رنگی

نحوه استفاده:

 1. بیگودی را با باز کردن دسته ها باز کنید و مژه های بالایی خود را بین قسمت بالا و پایین (لاستیکی) بیگودی قرار دهید.
 2. سپس فر را در پایه خط مژه قرار دهید و دسته ها را به آرامی فشار دهید.
 3. چند ثانیه نگه دارید.
 4. مژه ها را در جهت رو به بالا و بیرون فر کنید و از پایه به سمت نوک مژه ها شروع کنید.

آخرین سخن

آرایش و پیرایش باید به درستی انجام شود. اگر می خواهید از پوست خود در برابر مشکلات احتمالی پوستی مراقبت کنید بهترین کار آموزش دیدن است. باید قبل از استفاده از هر وسیله ای آموزش ببینید که چگونه از ابزار استفاده کنید. بنابراین قبل از استفاده از لوازم آرایشی باید حتما آموزش ببینید. در این مقاله 5 مورد از مهم ترین ابزارهای آرایشی را به شما معرفی کردیم.