لوازم تحریر فانتزی اعتیاد آور است

خیلی از ما زمانی که داریم توی خیابان راه میریم یهو راهمون به سمت مغازه هایی که لوازم تحریر میفورند ناخداگاه کج میشه بخصوص اگر خودمون دانش آموز، دانشجو باشیم یا حتی دارای فرزندی باشیم که توی این مقاطع تحصیلی هستش. وقتی وارد این مغازه ها بشیم غیر ممکن هست که دست خالی برگردیم. با توجه به اینکه در حال حاضر در دسته بندی لوازم تحریر فانتزی انقدر تنوع زیاد شده و محصولات جذاب شدن که چشم برداشتن ازشون خیلی خیلی کار سختی هست.

خلاصه اینکه اگر شما جزو این دسته از آدم ها هستید باید بگم که تنها نیستید و این خودش یک نوع اعتیاد به لوازم تحریر هست و یک علاقه جمعی برای خودش حساب میشه. خیلی آمار دسرتی از این مقدار علافه وجود نداره اما میشه فهمید که با توجه به فضاهای مجازی که دارن خیلی از این محصولات وایران میشن نشون میده که تنها نیستیم و آمار بالایی رو داره به خودش اختصاص میده. در مقاله از مجله فروشگاه هیس قرار هست تا به بحث جذاب علاقه به لوازم تحریر پرداخته بشه و اینکه چجوری خودمون رو ارضاء کنیم از این نیاز جذاب؟

درمان تب خرید

تب خرید و یک درمان قطعی برای بهبود آن:

از قدیم تا به امروز مخصوصا در میان خانم ها و دختر های جوان یک راه بسیار مناسب برای فرار از احساس غم،افسردگی و ناراحتی خرید بوده،با توجه بالا بودن هزینه در این روش باز هم چون تاثیر خیلی زیاد و اثبر بخشی بالایی دارد همچنان به عنوان اصلی ترین راه حل بوده و هست . اما یک نکته جالب اینجا هست که زمانی که با این احساسات به سراغ خرید کردن میرویم در لحظات بعد از خرید از کارخودمون پشیمان میشیم که چرا این کالا،محصول یا … رو خریدم. ولی چون این کار یعنی خرید کردن به ما این حس رو میده که هنوز قدرت انتخاب و کنترل کار ها رو در دست داریم،به همین دلیل همچنان این روش از دید خیلی از افراد بهترین درمان موضعی برای خودش شناخته شده.

اما خریداران لوازم تحریر چه کسانی هستند؟

با توجه به گستردکی مصرف کنندگان لوازم که انواع قشر ها مثل دانش آموزان، دانشجویان، طراحان ، نویسندگان، معلمان و سایر مشاغل را در بر میگیرد. هرکدوم از این قشر ها برای خود جزو یک گروه پروپا قرص از خریداران لوازم وتحریر حساب میشن. اما بیشتر مصرف کنندگان در چه دسته بندی قرار میگیرند؟

اولین و مهمترین آنها دانش آموزان هستند:

همون تور که از قدیم میگویند کار اصلی یک دانش آموزش درس خواندن هست پس میشه گفت یکی از اصلی ترین لوازم کار یک دانش آموز هم لوازم تحریر هست. با توجه به طراحی های جدید و جذابی که در بازار مد شده علاوه بر یکسری علاقه ها به درخواندن یکسری ضرر ها هم دارند که در ادامه به ان هم میپردازیم:

یک اینکه باعث میشه که دانش آموزان تا ابد دلبسته لوازم تحریر بمانند : یکسری ها هستند که تا مدارس تمام میشه دوست دارند از کاغذ و قلم فرار کنند اما یکسری افراد هم با لوازم تحریر فانتزی باعث میشه این رابطه زیبا تا ابد بمونه. این دسته از افراد اصلا براشون فرقی نمیکنه که شاغل باشند یا نه، تحصیل میکنند یا خیر به هر راه و روشی شده دوست دارند همیشه از لوازم تحریر فانتزی خودشون استفاده کنند و یکجورایی به این افراد میگن شکارچیان لوازم تحریر.

دوم افرادی که از لوازم تحریر برای خودشون کلکسیون درست میکنند: یکسری افراد هستند که واقعا رابطشون با لوازم تحریر قابل احترام و ستودنی هست. این افراد کسانی هستن که معمولا از لوازم تحریر های خودشون استفاده نمیکنند و چون خیلی از اونها لذت میبرند همه رو جمع آوری و برای خودشون یک کلکسیون از دفترچه یادداشت،پاک کن تراش،روان نویس فانتزی،بوک مارک،خودکار فانتزی درست میکنند. شاید شما هم توی فامیل یا دوست و آشنایان خودتون کسی رو داشته باشید که کلکسیونی از پاک کن های فانتزی رو برای خودشون داشته باشند .

سوم نوستالژی باز ها:

بعضی افراد هم هستند که خیلی با گذر زمان حال نمیکنند و به هر چیزی چنگ میزنند تا کمی جلوی گذاشت زمان رو بگیرند البته اونم پیش خودشون. مثل کسائی که مثلا بجای ارسال ایمیل از نامه استفاده میکنند یا مثلا بجای نوشتن یادداشت های خودشون در نوت پد گوشی یا کامیوتر از دفترچه یادداشت یا دفترچه پلنر استفاده میکنند. بخاطر همین به هر طریقی شده سعی میکنن تا با استفاده از لوازم و تحریر و این ابزار ها اصالت خودشون رو حفظ کنند .

تب خرید

استقال مردم بیشتر سمت چه نوع لوازم تحریر در بازار هست؟

در بازار لوازم تحریر فانتزی به دلیل ظاهر های زیبا و رنگ رنگی که دارن توجه مردم رو بیشتر از سایر اقلام به خودش جلب میکنه .یکسری معیار ها هم هستند که تاثیر زیادی در تمایز این نوع لوازم و تحریر دارند مثل: کاربردی تر بودن محصول،خلاقیت در طراحی،رنگ های شاد و جذاب و …

پر طرف دار ترین محصولات لوازم تحریر فانتزی کدامند:

خودکار فانتزی : یکسری چیز ها هستند که هرچقدر هم که تکنولوژی پیشرفت کنه همچنان از دور خارج نمیشن مثل خودکار و قلم،از روی دیگر در تمامی مشاغل خودکار کاربرد زیادی داره در ادارات،مدارس و خانه حتی خیلی کاربرد داره و استفاده میشه . خودکار فانتزی به دلیل رنگ و تنوع هایی که در شکل و ظاهر خودشون دارند کمی در میان ما محبوب تر هستند،این خودکار ها در رنگ ها و طرح های خیلی زیادی هستند که البته قیمت های مناسبی هم دارند .

چرا فانتزی ؟

روان نویس فانتزی

>این روان نویس ها بعلاوه کلی امکانات و جذابیت های خودکار فانتزی یم وسیله برای خوش خط و نرم نوشتن استفاده میشه. روان نویس های فانتزی به دو نوع نوک نمدی و نوک ساچمه تقسیم میشن و هر کدام برای خودشون به قدری نرم هستند میتونین با دست خطی عالی از خودتون خلق اثر کنید.

هایلایتر ها در لوازم تحریر فانتزی:

هایلایتر یا همان ماژیک هایی که باهاشون برای هایلایت کردن متن هامون استفاده میکنیم چون خوش رنگ هستن جزو یکی از جذاب ترین های لوازم و تحریر هست. رنگ هایلایتر ها معمولا بیشتر چند رنگ خاص مثل صورتی، سبز، نارنجی فسفوری نیستند اما روی ماژک ها هستند که کیفیت و برند اون ها رو نمایان میکند در دسته بندی هایلایتر ها هم مدلی های فانتزی انقدر زیاد شده که باعث شده تا جذابیت اون ها رو 2 چندان میکنه .

درباره لوازم تحریر

دفتر و دفترچه ها:

تمام کسانی که طرف دار لوازم و تحریر فانتزی هستند دفترچه هایی هم با جلد های که طرح های فانتزی داشته باشن دوست دارند به همین دلیل اصلا شاید به جنس کاغذ داخل دفترچه دقت نمیشه و همین امر باعث میشه که بلا استفاده بمونن.

مداد و مداد رنگی:

از اون موقع که بچه بودیم تا امروز علاقه زیادی به نقاشی داشتیم مخصوصا از مانی که دفترچه های نقاشی بزرگ سالان هم مد شده باعث این شده که مصرف مداد رنگی خیلی بیشتر بشه که تا قبل از این رکورد مصرف مداد رنگی در بین کودکان و دانش آموزان بود. اما جدیدا یک سری روان نویس های 10 رنگ هم توی بازار موجود شده به نام روان نویس هپی دی که تفاوت زیادی با مداد رنگی ندارند اما از لحاظ رنگ بهتر و قیمت کمتر هستند.

لوازم تحریر فانتزی

جمع بندی:

در این مقاله با هم دیگه از تب خرید صحبت کردیم و اینکه فقط ما نیستیم که با این موضوع درگیر هستیم و تقریبا 90% آدم ها مخصوصا خانم ها و دخترا که دیگه خیلی بیشتر درگیر این موضوع هستد. برای درمان تب خرید باید خرید کرد چون اصلا نمیشه از محصولات فانتزی مثل لوازم تحریر مخصوصا اونم فانتزی هاش گذشت اما یک موردی هست اینه که نباید بزاریم فانتزی بودن این محصولات بعضی مواق باعث بشه که کیفیت بد یک محصول رو بپوشونه. چون 100% کیفیت و قیمت محصول 2 فاکتور خیلی خیلی مهم برای ما هستند. در حال حاضر انقدر در دسته بندی ها: روان نویس فانتزی،تراش،خودکار فانتزی، بوک مارک، جامدادی، کاورA4 مدل های فانتزی زیاد شده که دل آدم رو میبره.

کسب اطلاعات بیشتر  لوازم تحریر فانتزی:

طبیعتا در این مقاله کوتاه نمیتوانیم اطلاعات بیشتر در مورد خرید لوازم و تحریر و … به شما ارئه کنیم. درصورت تمایل جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر درباره لوازم تحریر و لوازم تحریر فانتزی میتوانید از طریق خط ویــژه فروشگاه هیس به شماره : 28426420-021 با کارشناسان فروشگاه هیس در ارتباط باشید تا اطلاعات بیشتری رو به شما ارائه دهند.